Teremfoci

2019.01.18. 10:22

Hibátlan maradt a Hano-Vill

A Hano-Vill csapata nyerte meg a szekszárdi városi sportcsarnokban zajló téli kispályás teremtorna rangadóját, miután a második játéknapon 5–4-re legyőzte a Tomagro együttesét. A kétyiek maradtak a mezőny egyetlen hibátlan csapata, az első körben a Kis Dankó ellen győztek 4–3-ra. Utóbbi az előző hétvégén javított és megszerezte első győzelmét, mégpedig a Bori-COO ellen. A kölesdi játékosokból álló Brasil is először ünnepelhetett, a Balassa János Kórház nak lőttek 18-at. Az egészségügyiek javultak az első forduló óta, akkor 26–3-as vereséget szenvedtek a Tomagrótól.

A bajnokság állása a második forduló után: 1. Hano-Vill 6 (9–7), 2. Tomagro 3 (30–8), 3. Brasil 3 (23–10), 4. Kis Dankó 3 (14–8), 5. Bori-COO 3 (11–16), 6. Balassa János Kórház 0 (6–44) ponttal.

A harmadik forduló programja, január 20., vasárnap: Balassa János Kórház–Kis Dankó 9 óra. Bori-COO–Hano-Vill 10 óra. Tomagro–Brasil 11 óra. A negyedik forduló meccseit január 26-án, az ötödikét január 27-én rendezik.