Heti sportműsor

2022.09.26. 07:30

Hétközi forduló az NB III-ban, az ASE-nak is elkezdődik a bajnokság

Az Atomerőmű KSC Szekszárd, az NB III-as futballcsapatok és a Paksi FC is pályára lép hétköznap.

TEOL

Szeptember 26., hétfő

FUTSAL
Férfi NB II, Nyugati csoport, 5. forduló
20.00 PTE PEAC-B Build&Trade–2F-BAU Tolna-Mözs

Szeptember 28., szerda

KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I/A, 2. forduló
18.00 Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd

LABDARÚGÁS
NB III, Közép csoport, 10. forduló
16.00 Majosi SE–Hódmezősvásárhelyi FC
16.00 Paksi FC–Bánk-Dalnoki LA
16.00 Dunaújváros–Szekszárdi UFC

Szeptember 30., péntek

Tippmix Férfi NB I/A, 1. forduló
18.00 Atomerőmű SE–Arconic-Alba Fehérvár

LABDARÚGÁS
OTP Bank Liga, 9. forduló
20.00 Mezőkövesd Zsóry FC–Paksi FC

Október 1., szombat

FUTSAL
Női NB II, Nyugati csoport, 1. forduló
16.00 2F-Bau Tolna-Mözs–Kiskunhalasi Szilády RFC

KÉZILABDA
Férfi NB II, Dél-nyugat, 4. forduló
18.00 Hőgyészi SC–Kalocsai KC – a tamási Vályiban játsszák

KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I/A, 3. forduló
18.00 Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd

LABDARÚGÁS
Simple Női Liga NB I, 7. forduló
15.00 MTK Budapest–Szekszárdi WFC

Női NB II, Nyugati csoport, 6. forduló
12.00 Paksi SE–Csepel FC

AutóCity Megyei I. osztály, 7. forduló
15.00 FC Dunaföldvár–Bátaszék SE
15.00 Bölcskei SE–Teveli Medosz SE
18.00 Szekszárdi UFC II–Tamási 2009 FC

Megyei II. osztály, 6. forduló
15.00 Tolna VFC–Simontornya TC
15.00 Aparhanti SE–Mórágyi SE
15.00 ASE Paks–Faddi SE

Megyei III. osztály, Kelet, 5. forduló
15.00 Dunaszentgyörgyi SE–Szedresi SE

Megyei III. osztály, Nyugat, 5. forduló
15.00 Dombóvári LK–Tamási 2009 FC II
15.00 Kaposszekcső-Csikóstőttősi KSE–Iregszemcsei SE
15.00 Nak SE–Felsőnána SE

Október 2., vasárnap

FUTSAL
Női NB I, 4. forduló
16.00 DVTK-Vénusz–2F-Bau Tolna-Mözs

LABDARÚGÁS
NB III, Közép csoport, 11. forduló
15.00 Szekszárdi UFC–Budapest Honvéd-MFA II
15.00 Iváncsa KSE–Paksi FC II
15.00 Meton-FC Dabas SE–Majosi SE

AutóCity Megyei I. osztály, 7. forduló
15.00 Bonyhádi VLC–Dombóvár FC

Megyei II. osztály, 6. forduló
15.00 Dunakömlődi SE–Zönge SE
15.00 Madocsa SE–Nagymányoki SE
15.00 Bonyhád-Börzsöny SE–Kisdorogi FC

Megyei III. osztály, Kelet, 5. forduló
15.00 Németkéri SE–Sióagárdi SE
15.00 Pálfai SE–Györköny SE
15.00 Gerjeni SK–Gyapa Derbi SE
15.00 Őcsény SK–Nagydorog KSE
15.00 Pusztahencsei KSE–Kajdacsi SE

Megyei III. osztály, Nyugat, 5. forduló
15.00 Dalmandi SK–Döbröközi KSE
15.00 Regölyi SE–Magyarkeszi KSE

Címkék#sportműsor
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában