2022.09.26. 07:30
Hétközi forduló az NB III-ban, az ASE-nak is elkezdődik a bajnokság
Az Atomerőmű KSC Szekszárd, az NB III-as futballcsapatok és a Paksi FC is pályára lép hétköznap.
Szeptember 26., hétfő
FUTSAL
Férfi NB II, Nyugati csoport, 5. forduló
20.00 PTE PEAC-B Build&Trade–2F-BAU Tolna-Mözs
Szeptember 28., szerda
KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I/A, 2. forduló
18.00 Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
LABDARÚGÁS
NB III, Közép csoport, 10. forduló
16.00 Majosi SE–Hódmezősvásárhelyi FC
16.00 Paksi FC–Bánk-Dalnoki LA
16.00 Dunaújváros–Szekszárdi UFC
Szeptember 30., péntek
Tippmix Férfi NB I/A, 1. forduló
18.00 Atomerőmű SE–Arconic-Alba Fehérvár
LABDARÚGÁS
OTP Bank Liga, 9. forduló
20.00 Mezőkövesd Zsóry FC–Paksi FC
Október 1., szombat
FUTSAL
Női NB II, Nyugati csoport, 1. forduló
16.00 2F-Bau Tolna-Mözs–Kiskunhalasi Szilády RFC
KÉZILABDA
Férfi NB II, Dél-nyugat, 4. forduló
18.00 Hőgyészi SC–Kalocsai KC – a tamási Vályiban játsszák
KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I/A, 3. forduló
18.00 Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd
LABDARÚGÁS
Simple Női Liga NB I, 7. forduló
15.00 MTK Budapest–Szekszárdi WFC
Női NB II, Nyugati csoport, 6. forduló
12.00 Paksi SE–Csepel FC
AutóCity Megyei I. osztály, 7. forduló
15.00 FC Dunaföldvár–Bátaszék SE
15.00 Bölcskei SE–Teveli Medosz SE
18.00 Szekszárdi UFC II–Tamási 2009 FC
Megyei II. osztály, 6. forduló
15.00 Tolna VFC–Simontornya TC
15.00 Aparhanti SE–Mórágyi SE
15.00 ASE Paks–Faddi SE
Megyei III. osztály, Kelet, 5. forduló
15.00 Dunaszentgyörgyi SE–Szedresi SE
Megyei III. osztály, Nyugat, 5. forduló
15.00 Dombóvári LK–Tamási 2009 FC II
15.00 Kaposszekcső-Csikóstőttősi KSE–Iregszemcsei SE
15.00 Nak SE–Felsőnána SE
Október 2., vasárnap
FUTSAL
Női NB I, 4. forduló
16.00 DVTK-Vénusz–2F-Bau Tolna-Mözs
LABDARÚGÁS
NB III, Közép csoport, 11. forduló
15.00 Szekszárdi UFC–Budapest Honvéd-MFA II
15.00 Iváncsa KSE–Paksi FC II
15.00 Meton-FC Dabas SE–Majosi SE
AutóCity Megyei I. osztály, 7. forduló
15.00 Bonyhádi VLC–Dombóvár FC
Megyei II. osztály, 6. forduló
15.00 Dunakömlődi SE–Zönge SE
15.00 Madocsa SE–Nagymányoki SE
15.00 Bonyhád-Börzsöny SE–Kisdorogi FC
Megyei III. osztály, Kelet, 5. forduló
15.00 Németkéri SE–Sióagárdi SE
15.00 Pálfai SE–Györköny SE
15.00 Gerjeni SK–Gyapa Derbi SE
15.00 Őcsény SK–Nagydorog KSE
15.00 Pusztahencsei KSE–Kajdacsi SE
Megyei III. osztály, Nyugat, 5. forduló
15.00 Dalmandi SK–Döbröközi KSE
15.00 Regölyi SE–Magyarkeszi KSE