NB II-es női labdarúgás

2022.09.20. 18:14

Horváth duplája is kevés volt az első paksi győzelemhez

Horváth Melitta (rózsaszínben) vezeti a paksiak támadását

Még várni kell az NB II Nyugati csoportjában szereplő Paksi SE első győzelmére. Horváth György együttese hazai pályán egygólos vereséget szenvedett az almásfüzitőiektől. A paksiak az első játékrész hajrájában percek alatt ledolgozták kétgólos hátrányukat, majd a második félidőben újra kiegyenlítettek, de a gyorsan kapott negyedik találatra már nem volt válaszuk.

Női NB II, Nyugati csoport, 4. forduló. Paksi SE–Almásfüzitő SC 3–4 (2–2). Paks, v.: Horváth B. (Rácz B., Szász Gy.). Paks: Lengyel M. – Tancsa (Éberling, 66.), Wiesner, Debreceni K., Fritz – Sajabó (Marosi I., 85.), Fodor H., Csehi (Szűcs L., 53.), Kiss G. – Csere, Horváth M. Gólszerzők: Horváth M. (40., 72.), Csere (37.), illetve Katona V. (12., 34., 51.), Suhajda (74.).