Labdarúgó NB III

2022.09.11. 15:07

Megállította a ESMTK csapatát a fiatal Paksi FC

Döntetlent játszott az ESMTK-val a Paksi FC második csapata az NB III-as bajnokság 8. fordulójában.

Bőle Lukács, a paksiak támadója (zöldben) tör kapura

Kindl István alakulata sorozatban a harmadik döntetlenjét játszotta, ami a szezonban már a hatodik volt nekik, míg a fővárosiak zsinórban kivívott öt győzelem után veszítettek pontokat. Az ESMTK a második helyen áll a tabellán 19 pontjával, míg a paksiak 9 ponttal a tizenharmadikak.

NB III, Közép csoport, 8. forduló

Paksi FC II–ESMTK 1–1 (0–0). Paks, v.: Katona B. (Harsányi M., Topalszki Sz.). Paks II: Simon B. – Tamás O., Szélpál, Szekszárdi, Nagy M. (Horváth K., a szünetben) – Szécsi (Gregor, a szünetben), Bőle, Görög – Gyurkits (Skripek, 82.), Volter, Pesti Z. (Zoltán R., 70.). Vezetőedző: Kindl István. ESMTK: Jeszenszky – Lipcsei Á., Slezák, Sükösd (Szűcs L., 82.), Kovács D. (Soós, 58.), Kovács B., Márton D., Molnár R., Túri D. (Molnár T., 37.), Molnár J., Lucz (Wirth D., 58.). Vezetőedző: Turi Zoltán. Gólszerzők: Volter (61.), illetve Szekszárdi (75., öngól).

A Majosi SE–Szolnoki MÁV találkozó 16 órakor kezdődik.

A Szekszárdi UFC pénteken 1–0-ra nyert az MTK Budapest II vendégeként, részletek itt!