Úszás

2023.02.27. 09:03

Tizenhat aranyérmet hoztak el Budapestről a dombóvári fiatalok

Nagyszerű eredményekkel zárták a Tüske Uszodában megrendezett Budapest Kupát a Dombóvári Sportiskola úszói.

A dombóvári fiatalok igencsak kitettek magukért a budapesti versenyen

Fotó: Beküldött kép

A fővárosba utazott nyolc dombóvári fiatal negyvenhárom egyesület 670 versenyzője között állt rajtkőre és az igen erős mezőnyben 30 érmet, köztük 16 aranyérmet szerzett. Nagy Roland edző büszkén számolt be hírportálunknak, hogy az éremtáblázaton az igen előkelő nyolcadik helyen zártak, a vidéki egyesületek között pedig a dombóváriak bizonyultak a legeredményesebbnek. Horváth Dóra és Horváth Eszter elnyerte korosztálya legeredményesebb női versenyzőjének járó serleget.