Labdarúgás

2023.09.19. 15:33

Ádám Martin triplázott a Bajnokok Ligájában, az Ulszan győzelemmel kezdte a csoportkört – Videó

A Paksi FC-től szerződtetett magyar válogatott csatár háromszor talált be a thaiföldi Pathum United kapujába, az Ulszan Hyundai ezzel 3–1-es sikerrel kezdte az ázsiai Bajnokok Ligája (AFC) csoportkörét.

Teol.hu

Ádám Martin jól kezdett a Bajnokok Ligájában

Forrás: AFC Champions League

Mesterhármassal mutatkozott be az ázsiai Bajnokok Ligájában Ádám Martin, a paksiak korábbi gólkirálya. Az Ulszan Hyundai 28 éves válogatott csatára a kezdőcsapatban kapott helyet a thaiföldi Pathum United ellen, s a 28. percben megszerezte a vezetést a dél-koreai csapatnak. A vendégek az első félidőben egyenlítettek, a szünet után viszont a magyar támadó háromszor is betalált, egyet viszont a játékvezető szabálytalanság miatt elvett tőle.

Az atomvárosiak mezében a 2021/2022-es szezonban 31 találattal gólkirályi címet szerző labdarúgó nemrég azt nyilatkozta, egyszer szívesen visszatérne a Paksi FC-hez.

Ádám Martin góljai a 42:05 perctől, illetve 1:44:30 és 1:49:50 órától tekinthetők meg