Teremfoci

2023.12.19. 15:16

A Kakasd és a Tolna játssza a 2024-es Váz-Bau Kupa nyitómeccsét

A Kakasd SE és a Tolna VFC játssza a jubileumi, 20. Váz-Bau Kupa nyitómérkőzését.

A 2023-as torna végén a bátaszékiek örülhettek

Fotó: Denes Martonfai

A téli időszak legrangosabb, hivatásos futballcsapatokat felvonultató tornáján nyolc csapat lép majd pályára a szekszárdi városi sportcsarnokban. Az A-jelű négyesben a kakasdiak és a tolnaiak mellett a Bonyhád VLC és a Faddi SE kapott helyet, utóbbi az időközben visszalépő teveliek helyére ugrik be. A B-jelűben 2023-as győztes Bátaszék SE, a Mórágyi SE, a Szekszárdi UFC és a Tengelici SE indul.

A menetrend. 9:00 Kakasd–Tolna, 9:35 Mórágy–Szekszárd, 10:10 Bonyhád–Fadd, 10:45 Bátaszék–Tengelic, 11:20 Fadd–Kakasd, 11:55 Tengelic–Mórágy, 12:30 Tolna–Bonyhád, 13:05 Szekszárd–Bátaszék, 13:40 Kakasd–Bonyhád, 14:15 Mórágy–Bátaszék, 14:50 Fadd–Tolna 15:25 Tengelic–Szekszárd.

Az első elődöntőt 16 órától vívja az A-csoport eső és a B-csoport második helyezettje, a másikat pedig 16.35-től a B-csoport győztese és az A-csoport második helyezettje. A párharcok két vesztese 17.10-től a bronzmérkőzésen lép pályára, míg a győztesek 17.45 órától játszanak a döntőben.