Teremfoci

2024.01.14. 15:15

A BBFC Bever Name sikerét hozta a dombóvári Ági Boltja teremtorna

Újabb tornagyőzelmet szerzett a BBFC Bever Name, amely ezúttal a IV. Ági Boltja profi teremlabdarúgó-tornát nyerte meg Dombóváron.

Negyedik tornagyőzelmét aratta a téli szezonban a BBFC Bever Name

Fotó: Bölcsföldi Zoltán

A Szász Dávid irányította együttes a profik  fináléban a hazai gárdát múlta felül 1–0-ra. A harmadik helyen a Tárnok Trans, a negyediken a Toponár végzett. A torna legjobb játékosának Adorján Áront választották, míg a döntő győztes találatát jegyző Sárközi János holtversenyben a gólkirályi címet szerezte meg.

A bonyhádi strandlabdarúgó-csapat és a teremtornákon korábban is nagy sikereket elért gárda egyesüléséből létrejött brigád immár a negyedik tornagyőzelmét ünnepelhette a téli szezonban, korábban a bonyhádi Bajnokok Tornáján, a pécsi Pénzdíjas B&K Focikupán és a mohácsi Horfer-Focivilág Kupán is a BBFC Bever Name ülhetett fel a trónra.

IV. Ági Boltja Kupa, Dombóvár
Elődöntők: BBFC Bever Name–Toponár 0–0 – büntetőkkel: 3–2, Ági Boltja–Tárnok Trans 1–0
Bronzmérkőzés: Tárnok Trans–Toponár 0–0 – büntetőkkel: 3–1
Döntő: BBFC Bever Name–Ági Boltja 1–0