Kosárlabda

2024.01.30. 10:00

Studer Ágneséket az utolsó negyedben állva hagyta a Lyon

Studer Ágnessel a kezdőjében a Flammes Carolo Basket Ardennes 82–60-as vereséget szenvedett a Lyon vendégeként a francia bajnokság (LFB) hétvégi fordulójában.

Studer Ágnes öt pontot jegyzett a Lyon ellen

Forrás: Flammes Carolo Basket

Az első negyedet jó hajrával a Carolo nyerte 24–21-re, de a második felvonásban már tizenkét ponttal is vezetett euroligás ellenfele. A nagyszünet után egyszer még egalizáltak Studerék (47–47), ám az utolsó tíz percben mindössze öt pontot jegyeztek, így végül nagy vereséget szenvedtek.

A magyar válogatott felsőnánai irányítója bő negyedórát töltött a pályán, ez idő alatt 5 pontot, 2 lepattanót és 2 gólpasszt tett a közösbe.

A Carolo hat győzelemmel és nyolc vereséggel a 8., még felsőházat érő helyen áll a tizenkét csapatos bajnokságban. Studer Ágnesék pénteken 20 órakor a listavezető, ugyancsak az Euroligában szereplő Landes együttesét fogadják.