Teremtorna

2024.02.06. 12:15

Az MNKK örülhetett a címvédő és a rekordbajnok döntetlenjének – videóval

A Németkéri Barátok és a Sarki Kocsma megosztozott a pontokon a Madocsai Teremlabdarúgó-torna hetedik játéknapján, így a két meccsét megnyerő MNKK állt az élre.

A fehér mezes LFK kilenc gólt hozó mérkőzésen győzte le a PKO Trans csapatát

Izgalmakban nem volt hiány az alapszakasz hetedik játéknapján, a csapatok látványos és kiélezett csatákat vívtak egymással. Az első mérkőzés volt egyedül izgalommentes, az LFK magabiztosan nyert a PKO Trans ellen.

A felsőházi helyének megtartása érdekében a Deportivónak csak a győzelem volt elfogadható, de mivel csere nélkül érkeztek, várható volt, hogy nem lesz sétagalopp a két összecsapásuk. A Lelkesek ellen így is vezetett a tavalyi döntős, ám az utolsó percekben kapott góllal két pontot bukott, ami a végelszámolásnál nagyon hiányozhat.

Döntetlen a rangadón, élen az MNKK

A Gerjen Bulls kétszer vezetett a Herczig és Társa ellen, ám döntetlenjével így sem sikerült feljebb lépnie. Az MNKK vért izzadva nyert a sereghajtó Fitt Boys ellen. A nap rangadóján a Sarki Kocsma magabiztosan vezetett a félidőben két góllal, ám az utolsó három percben Piszár Máté kétszer is betalált, így pontot mentett a címvédő Németkéri Barátok gárdája.

A végén az elmaradt mérkőzést pótolták az MNKK és Deportivo csapatai. Sokáig meglepetésre utóbbi gárda vezetett, az egyenlítés után azonban a győzelemre törő MNKK két perccel a vége előtt gólt kapott. A végjátékból viszont Kovács Erikéknek jöttek ki győztesen úgy, hogy a győztes találat tíz másodperccel a vége előtt született, ezzel átvették a vezetést a tabellán.

Szombaton 16.50 órától az alapszakasz utolsó fordulója következik, ahol eldől, hogy az MNKK, a Németkéri Barátok és a Sarki Kocsma mellett melyik csapat lesz a felsőház negyedik tagja. Az LFK, valamint a Herczig és társa gárdája egymás ellen játszik, így ez a mérkőzés kiemelt lesz a feljutás szempontjából.

A 7. játéknap eredményei
PKO Trans–LFK 2–7. Gól: Zengrűber Á., Knap Z., illteve Farkas P. (4), Balogh K. (2), Blága Cs.
Deportivo–Lelkesek 3–3. Gól: Zsinkó Zs., Pilisi P., Varga Z., ill. Pergel K., Berta E., Szívós P.
Herczig és Társa Bt.–Gerjen Bulls 2–2. Gólszerző: Nemes Á., Szabó M., illetve. Holweiger R., Rikkers P.
Fitt Boys–MNKK 1–2. Gólszerző: Zemkó Á., illetve Laták B., Cseh T.
Sarki Kocsma–Németkéri Barátok 2–2. Gólszerző: Kis P., Fröhlich R., illetve Piszár M. (2)
MNKK–Deportivo 4–3. Gól: Eke I., Farsang P., Cseh T., Kovács E., illetve Varga Z. (2), Pilisi P.