Böde István egyedül elrendezte

2010. október 11. 15:12 TEOL
Labdarúgás | A Fürge Nyuszi-Focivilág megyei II. osztályú bajnokság 8. fordulójában a madocsai Böde István egymaga 7 gólt szerzett a Tengelic otthonában.

Mik ezek?

X
A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

Keleti csoport
Sióagárd–Mórágy 4–3
(0–0). Sióagárd, 130 néző. V: Farkas. Nagy iramú, változatos, izgalmas, a második félidőben hét gólt hozó mérkőzésen jól szórakoztak a nézők. Gól: Orosz, Horváth P. (11-esből), Molnár D., Kész, illetve Zalai, Fürst, Pozsár. Jók: Szegedi, Horváth P., Molnár D., Kész, illetve Tóth F., Füredi, Kőkúti, Zalai. Ifi: 5–0.

Zomba–Bonyhád-Börzsöny 1–4 (0–1). Zomba, 100 néző. V: Sörös J. A végeredményt nagymértékben befolyásolta, hogy egy teljes félidőt emberhátrányban futballozott a hazai csapat. Gól: Szabó, illetve Losonczi 3, Farkas P. Kiállítva: Szabján a 42. percben. Jók: Darabos, Brandt, Stumpf, Csányi. ifi: 3–2.

Kajdacs–Pálfa 3–3 (0–2). Kajdacs, 100 néző. V: Minker N. Küzdelmes mérkőzésen kétszer állt fel a kajdacsi csapat. Kitűnő játékvezetés mellett igazságos a döntetlen. Gól: Hevesi, Deák, Pleck (öngól), illetve Ányos, Lindinger, Nagy K. Jók: Kovács J. (a mezőny legjobbja), Lengyel J., Szabján, Deák, illetve Pleck, Csányi, Lindinger, Ányos. Ifi: 2–1.

Dunaföldvár STE–Németkér 2–2 (1–1). Dunaföldvár, 50 néző. V: Mihálovics. A földváriak szerint jogtalan volt Pasker kiállítása, a pontosztozkodás azonban igazságosnak mondható. Gól: Pasker, Varga, illetve Licker A. 2. Kiállítva: Pasker 80. percben. Jók: Varga I., Vörös, Prinz Z., Nagy G., illetve Licker András vezetésével az egész vendégsapat. Ifi: 1–4.

Tengelic–Madocsa 0–7 (0–2). Tengelic, 50 néző. V: Szabó P. A kihagyott gólhelyzetek miatt elcsüggedt hazaiak a második félidőben feladták a mérkőzést, és közben tisztes távolságból megismerkedhettek a „hét csapás törvény” madocsai végrehajtójával. Gól: Böde I. 7. Jók: Tóth, Nyúl B., illetve Böde I., Seregi, Araczki, Erdélyi. Ifi: 1–8.

Bátaapáti–Fadd 2–1 (1–1). Bátaapáti, 100 néző. V: Tinnyei. Sima mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született. Gól: Ruff, Szalai L., illetve Muskovics. Jók: Málinger, Szalai L., Miklós, Ruff, illetve Szalai Á., Gerendai, Horváth G. Ifi: 2–4.

Gerjen–Nagydorog 1–0 (0–0). Gerjen, 100 néző. V: Rákosi T. A tartalékosan felálló hazaiak nehezen győztek. Gól: Gyenis. Kiállítva: Korponai (Gerjen) a 82., illetve Kiss (Nagydorog) az 53. percben. Jók: Bíró, Taba, Gyenis, illetve Subi, Szabó Z. Ifi: 6–0.

Dunaszentgyörgy–Györköny 7–0. A második félidőre már nem jött ki a vendégcsapat. A TMLSZ-ben a héten tárgyalják az ügyet, az eredmény nem szerepel a tabellában. Ifi: 7–1.

Nyugati csoport
Kisdorog–Simontornya 3–0
(1–0). Kisdorog, 100 néző. V: Kardos B. Biztosan nyertek a hazaiak. Gól: Horváth P., Brunner, Horváth G. Jók: Brunner, Nagy L., Palkó Máté, Miszler, illetve Czégéni, Csepregi. Ifi: 3–2.

Kaposszekcső-Csikóstőttős–Aparhant 3–3 (3–1). Kaposszekcső, 60 néző. V: Czárth J. Igazságos a döntetlen. Gól: Fehér A. 2, Kovács J., illetve Farkas Zs., Dézsi, Tamás. Jók: Fehér A., illetve Dézsi. Ifi: 0–14.

Tolnanémedi–Szakály 2–1 (0–1). Tolnanémedi, 80 néző. V: Petrovics. A vendégek vezetése feltüzelte a hazai csapatot, amely a második félidőben a helyzeteiket kihasználva megfordította a mérkőzést. Gól: Sandó 2, illetve Tóth Bera. Jók: Kiss I., Szűcs, Nagy L., illetve Juhász G., Juhász I., Horváth G. Ifi: 4–2.

Váralja–Gyönk 2–4 (0–2). Váralja, 50 néző. V: ifj. Hartung. Küzdelmes mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat győzött. Gól: Amrein, Illés E., illetve Szedlák, Kölesdi, Simon J., Gregor. Kiállítva: Simon J. a 88. percben. Jók: Lakatos, Kocsis, Amrein, illetve az egész vendégcsapat dicsérhető. Ifi: 2–0.

Iregszemcse–Nagymányok 1–3 (0–0). Iregszemcse, 60 néző. V: Szincsák. Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen a hazaiak hetven percen át tartották a lépést a jó játékerőt képviselő vendégekkel. Gól: Bájer, illetve Barabás 2, Ettig. Jók: Hitser, Romek, Bódog, illetve Gere, Barabás, Ettig, Hoffman. Ifi: 0–10.

Döbrököz–Kéty 4–1 (0–1). Döbrököz, 100 néző. V: Knap Z. A második félidei játéka alapján biztosan nyert a hazai csapat. Gól: Török Cs., Varga L., Varga R., Kurcz, illetve Szilágyi. Kiállítva: Szilágyi a 86. percben. Jók: Török G., Szentpáli, Zádori, Kurcz. Ifi: 1–8.

Pincehely–Ozora 2–1 (0–0). Pincehely, 100 néző. V: Botos M. A győzelmet Németh Róbert születésnapjára ajánlja a hazai gárda. Gól: Sztojka D., Góman D., illetve Pfeifer K. Jók: az egész hazai csapat, illetve Miklós, Ortner. Ifi: 0–9.

Hőgyész–Magyarkeszi 4–2 (4–1). Hőgyész, 100 néző. V: Balipap. Megérdemelt hazai siker született. Gól: Draskóczy 2, Banai A., Rill, illetve Papp G., Právics. Jók: Draskóczy, Banai A., Rill, Bősz, illetve Papp G. Ifi: 3–0.