Megtört a jég: először nyert a Kéty

2010. október 18. 14:07 TEOL/Tudósítóinktól
Megyei foci | Fürge Nyuszi Focivilág megyei II. osztályú focibajnokságban a Kéty idénybeli első sikerét ünnepelhette. A Mórágy meglepő vereséget szenvedett hazai pályán.

Mik ezek?

X
A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

Nyugati csoport
Simontornya–Váralja 4–1 (2–0).
Simontornya, 60 néző. V: Botos. A sérülés miatt 87 percet emberhátrányban játszó vendégek nagyobb arányú vereségét a jól védő kapusuk akadályozta meg. Gól: Szőke 2, Lepcsényi J., Pap T., illetve Sallai. Jók: Gergő, Szőke, Pap T., illetve Kocsis, Stangliczky. Ifi: 7–0.

Gyönk–Magyarkeszi 1–4 (1–1). Gyönk, 100 néző. V: Kövesdi T. A 11-est hibázó hazai csapatot a  második félidei jobb helyzetkihasználásának köszönhetően múlta felül a tavalyi aranyérmes. Gól: Horgos, illetve Kovács Z. 2, Sütő, Bódog. Kiállítva: Váli (Gyönk) a 9. percben. Jók: egész vendégcsapat dicséretet érdemel. Ifi: 0–4.

Hőgyész–Tolnanémedi 2–2 (0–1). Hőgyész, 80 néző. V: Juhász Cs. Indiszponált játékvezetés, a sípmesterek nem nőttek fel a mérkőzés szímvonalához. Gól: Bősz T., Horváth Á., illetve Szűcs I., Kiss I. Jók: mindkét csapat játékosai dicséretet érdemelnek. Ifi: 3–1.

Aparhant–Pincehely 2–3 (0–1). Aparhant, 50 néző. V: Hartung. Az alacsony színvonalú mérkőzésen, súlyos védelmi hibáinak köszönheti nem várt vereségét a hazai csapat. Gól: Dézsi, Szőcs R., illetve Borbély, Kristóf, Góman. Jók: Szép Róbert vezérletével az egész vendégcsapat. Ifi: elmaradt.

Nagymányok–Kisdorog 1–4 (1–2). Nagymányok, 200 néző. V: Major. Kiegyenlített első félidő után megérdemelt vendéggyőzelem született. Gól: Barabás, illetve Palkó Márk 2, Horváth G., Miklós. Jók: Pakurár, Szabó, Ettig, illetve Palkó Márk, Horváth G., Bordi, Pálinkás. Ifi: 1–1.

Kéty–Iregszemcse 3–2 (2–2). Kéty, 50 néző. V: Kurcz Gy. A 44. perctől emberhátrányban játszó hazai csapat megérdemelten szerezte meg idénybeli első győzelmét a lelkes vendégek ellen. Gól: Dani (11-esből), Erdős, Domokos Z., illetve Horváth Sz. 2. Jók: Kalmár L. vezérletével az egész hazai csapat dicsérhető, illetve Horváth Sz., Hitser, Bódog. Ifi: 2–1.

Ozora–Döbrököz 4–3 (3–1). Ozora, 50 néző. V: Botos M. Izgalmas mérkőzésen tarototta otthon a három pontot az Ozora. Gól: Dobos 2, Pfeifer, Márkus, illetve Török 2, Varga L. Jók: Dobos, Pfeifer, Márkus, illetve Török, Varga. Ifi: 7–1.

Szakály–Kaposszekcső-Csikóstőttős 3–4 (1–2). Regöly, 80 néző. V: Fülöp A. három rúgott gól ellenére sem tudott győzni a Szakály „albérletében”. Gól: Tóth-Bera, Juhász G., Bérdi, illetve Kovács J. (11-esből), Márton, Nagy T., Böjtös. Jók: Juhász G., Schiller A., illetve Fehár A., Lódri, Nagy T. Ifi: 16–0.

Az 5. fordulóból elhalasztott mérkőzésen. Simontornya–Hőgyész 0–1 (0–1). Simontornya, 40 néző. V: Száraz. Egy szerencsés góllal győzött a vendégcsapat, a döntetlen jobban megfelelt vona a játék képének. Gól: Bősz T. Jók: Csepregi, Balogh B., Pap T., illetve Molnár, Horváth, Nagy. Ifi: 0–4.

Keleti csoport
Györköny–Bátaapáti 0–2 (0–1).
Györköny, 30 néző. V: Knap. A beteg diagnózisa: „krónikus gólképtelenség”. Gól: Miklós L., Ruff (11-esből). Kiállítva: Schüszler (Györköny) a 80 . percben. Jók: Dobstadt, Szabó T., illetve Császár, Faddi. Ifi: 2–4.

Bonyhád-Börzsöny–Sióagárd 4–0 (3–0). Bonyhád-Börzöny, 50 néző. V: Tinnyei. A végig fegyelmezetten és jól játszó hazaiak kiütötték a nagyon rossz napot kifogó vendégeket. Gól: Csányi, Szűcs, Darabos, Pap A. Jók: az egész hazai csapat dicséretet érdemel. Ifi: 0–2.

Madocsa–Gerjen 6–3 (3–1). Madocsa, 100 néző. V: Álló T. A hazai alakulat látványos és eredményes támadójátékkal szolgálta ki a szurkolóit. A Madocsa zsinórban negyedszer győzött. Jók: Böde I. 4, Házer, Hornyák, illetve Pesti, Gyenis, Bráz. Kiállítva: Lazányi (Gerjen) a 43., Baka (Madocsa) a 67. percben. Jók: Araczki, Szakács, Wenhardt, Böde I., Hornyák, illetve Taba, Bíró, Lacza. Ifi: 2–2.

Nagydorog–Dunaföldvár STE 0–0. Nagydorog, 60 néző. V: Lengyel S. Jó iramú mérkőzésen igazságos a döntetlen. Jók: Varnyú, Szabó Z., Sáringer, Csikó Zs., Csikó J., illetve az egész vendégcsapat dicsérhető. Ifi: 3–4.

Pálfa–Zomba 2–0 (1–0). Pálfa, 50 néző. V: Tamás L. A jobban játszó vendéglátó győzelme megérdemelt. Gól: Lindinger, Szilágyi. Jók: Pleck, Szilágyi, illetve Reitzi. Ifi: 1–5.

Mórágy–Dunaszentgyörgy 0–5 (0–3). Mórágy, 100 néző. V: Éreth. A minden csapatrészében jobb vendégek győzelme ilyen arányban is megérdemelt. Gól: Domsa, Horváth L., László A., Tóth Z., Lakatos. Kiállítva: Bóna (Mórágy) a 62. percben. Jók: Zalai, illetve az egész vendégcsapat dicsérhető. Ifi: 1–12.

Németkér–Kajdacs 7–1 (4–1). Németkér, 100 néző. V: Horváth T. A. Csak az első húsz percben volt izgalmas a találkozó, utána parádés játékkal megérdemelt hazai siker. Gól: Anderkó 3, Licker 3, Fülöp Zs., illetve Király. Jók: Kanik, Anderkó, Pomozi, Hatala, illetve Király P. Ifi: 3–2.

Fadd–Tengelic 4–0 (3–0). Fadd, 80 néző. V: Mészáros G. A hazai együttes magabiztos győzelmét Vida Tímeának, a mérkőzés „citromdíját" pedig a tengelici csapatkapitánynak ajánlja. Gól: Smolek 2, Udovisits, Vida. Jók: Smolek, Muskovics, Gerendai, illetve Opra, Tolnai, Osztermájer. Ifi: 1–3.